Hatha jóga (nejen) pro těhotné

22. Leden | 9:30 - 10:30
60 minut
180 Kč
1 okno
uvolnění a odblokování bederní a krční páteře, plný jógový dech, cvičení pozic na protažení a uvolnění lymfatického, cévního a nervového systému, zpevnění zádových svalů, posílení svalů dna pánevního, uvolnění a protažení nohou a paží, hluboké relaxace joganidra.
pohodlné oblečení

Začátek hodiny je věnován cvikům na uvolnění a odblokování bederní a krční páteře, následuje výuka plného jógového dechu, cvičení pozic na protažení a uvolnění lymfatického, cévního a nervového systému, zpevnění zádových svalů, posílení svalů dna pánevního, uvolnění a protažení nohou a paží. Dotkneme se hormonálního systému ženy. Prostor bude i na individuální rady. Závěr hodiny patří hluboké relaxaci joganidra. Jedná se o vědomou relaxaci, dochází k uvolnění svalstva a nervové soustavy. Žít v symbióze s jógou, znamená pěstovat si vnitřní citlivost a intuici, které se nekonečněkrát hodí.

HATHA jóga je maminka jógy a dala základy všem jógovým stylům. Cvičit může každá žena, včetně těhotných od začátku těhotenství až do porodu. Hatha jóga NEJEN pro těhotné dává ženám sílu i odpočinek zároveň. Pomáhá udržovat si fyzickou kondici – zbavuje nás přebytečného tuku v těle, zbavuje nás celulitidy, zjizvení, křečových žil, hemeroidů, problémů s močovými cestami, přirozeně posiluje pánevní dno. Má velký vliv na psychiku – dodává sebevědomí a vnitřní sílu, pomáhá s depresemi.

Ženy, které cvičí v těhotenství, se pak snadněji po porodu vrací k původnímu stavu a mnohdy je i kondice a psychika ženy lepší, než před začátkem těhotenství.

Reference:

"Hatha jóga (nejen) pro těhotné mě vždycky neuvěřitelně protáhne! Mám tři týdny do porodu, ale po ranním cvičení, jsem lehčí o deset kilo a celý den doslova protančím," maminka Veronika

 

"Je to systém velmi jemných ale hlubokých jógových pozic aktivuje lymfatický, cévní a nervový systém. Krásně se protáhnete, prodýcháte, ale zároveň zpevníte a zrelaxujete. Vhodné i pro úplné začátečníky."

Přihlášky jsou pro tento Program uzavřené

Na lekce je potřeba se přihlásit nejpozději den předem, potom se lekce uzavírá.
Poté je možné se přihlásit pouze telefonicky na 605 253 345.

Aktuality

23. Říjen
Krásný den,   pro pořádek přinášíme přehled, za jakými službami můžete přijít do A centra...
10. Říjen
Milé ženy i děti, provoz v A centru od 14.10. je následující: - Jsou zavřené veškeré lekce cvičení...
28. Září
Od října 2020 otevíráme v A Centru v Karlíně podpůrnou psychoterapeutickou...
26. Srpen
Pozdní léto nám již ukazuje hojnost svých plodů. Tak si je užívejme, dny jsou ještě letní. Až...