Dětský pokoj podle Feng Shui

10. Leden | 15:00 - 17:00

Seminář je koncipován jako praktcký workshop pro rodiče, kteří chtějí vybavit či uspořádat dětský pokoj dle zásad Feng Shui.

Zaměříme na školu formy, principy želvy a fénixe, harmonizaci sourozenců dle osobních čísel a pozitvní osobní směry. Probereme správný výběr barev, uspořádání funkčních zón, volbu materiálů, tvarů a doplňků. Ukážeme si nejrůznější inspirace, reference, realizace. Po absolvování semináře by rodiče měli být schopni sami uplatnit techniky Feng Shui v prostoru tak, aby jejich děti dobře rostly, klidně spaly, snadno se učily, měly dobré sourozenecké i ostatní vztahy… a hlavně aby měly radost ze svého pokojíčku. K naplnění těchto záměrů pomohou rodičům stručná skripta, která obdrží na semináři.


Přihlášky na:  dobrefengshui@gmail.com.

Cena: 300 Kč/osoba, 450 Kč/pár

S sebou: psací potřeby, data narození členů domácnost, případně půdorys řešeného bytu.

 

Lektor Ing. arch. Tereza Svobodová

Vystudovala Fakultu architektury na ČVUT v Praze a Českou školu Feng Shui pod vedením Ing. arch. Otakara Chocholy, kde získala certikát Profesionální Feng Shui konzultant. Dále získala mezinárodní certikát Feng Shui konzultanta a certikát z čínské numerologie 4 pilíře osudu od Rogera Greena, zakladatele New York School of Feng Shui. Od roku 2015 se věnuje práci Feng Shui konzultanta, navrhuje podle Feng Shui studie novostaveb či rekonstrukcí domů, bytů a jiných prostor, vytváří rozbory Feng Shui pro účely zařízení kanceláří, tvorby zahrad atd.

Na lekce je potřeba se přihlásit nejpozději den předem, potom se lekce uzavírá.
Poté je možné se přihlásit pouze telefonicky na 605 253 345.

Aktuality

1. Říjen
Krásný den milé ženy, s radostí vám oznamujeme, že čtvrteční Pilates mění časy už od tohoto čtvrtka...
16. Září
Dobrý den Áčkoví rodiče, jak asi víte, A centrum dlouhodobě podporuje ženy v možnosti volby péče v...
12. Září
Pěkný den :) V září povede lekce Gravidjógy lektorka Katarína Zatovičová.    ...
20. Srpen
Krásný den všem :) S radostí vám přinášíme novinky, které najdete od září v našem repertoáru. 2.9...