Citlivost jako dar

18. Červen | 18:30 - 20:30

Přednáška o vysoké citlivosti a co to obnáší.

Připadáte si přecitlivělí, ale tušíte, že je to něco víc? Dost možná patříte mezi vysoce citlivé (HSP – highly sensitive person). Dříve byli takoví lidé označováni za introverty, což se postupem času podařilo vyvrátit. Uvádí se, že takto citlivých osob je mezi námi přibližně 20 %, tedy asi každý pátý. Je tak více než jasné, že někoho takového má v okolí opravdu každý.

Hypersenzitivita není vlastnost, kterou by se člověk mohl naučit, nebo ji během života nějakým způsobem získat. Můžete se naučit lépe vnímat, otevřít se, ale s takto citlivou nervovou soustavou se člověk musí už narodit. A když už takoví jednou jste, tak se z toho nedá vyrůst. Dá se to pouze potlačit, což pak přináší spíše problémy.
 
Pro spoustu lidí je vysoká citlivost v životě omezením a břemenem, ale když se naučíme se svými city zacházet, jsme schopni mít mnohem kvalitnější a naplněnější život, než ostatní lidé, kteří toho vnímají méně. 
 
Ať už sami cítíte, že jste trochu jiní a vnímáte toho víc, nebo máte kolem sebe takové lidi, kterým chcete porozumět, přijďte si poslechnout povídání a načerpat inspiraci, jak se s takovým darem dá co nejlépe žít. Seminář nebude jenom formou přednášky, ale můžete si připravit konkrétní otázky nebo témata, kterým se můžeme více věnovat.

Lektorka: Mgr. Alena Wehle

Lektorka se tématem vysoké citlivosti zabývá na svém blogu www.alenawehle.cz, napsala eBook Průvodce vysoce citlivým životem a pravidelně pořádá semináře na toto téma. 

Nadšená rekreoložka, pisatelka blogu, fotografka, průvodkyně, máma na mateřské, ale hlavně jsem vysoce citlivá (HSP) a toto téma šířím do světa. Že jste o tom nikdy neslyšeli? To je v pořádku,  já taky třicet let netušila, že existuje takový povahový rys, že se dá zdědit a že je to vlastně dar.

Mou vášní je vítr, horské podmínky, bublání potoka, svobodné toulání v přírodě a nové objevy.  Příroda je pro mě zdrojem energie, poznáním a vlastně je mou součástí. Miluju pohyb v přírodě, psaní textů, práci s fotkami, psychologii, svou rodinu i sama sebe. To poslední jsem se ale musela naučit a nebylo to hned.


Cena: 320 Kč

Kurzovné je třeba uhradit nejpozději 1 týden před začátkem kurzu.Vaše rezervace je platná a závazná i bez uhrazeného kurzovného. Údaje pro platbu převodem jsou níže, další možnosti  zde. Při pozdějším přihlášení prosím kontaktujte recepci ohledně platby.

Údaje k platbě: číslo účtu: 2300088787/2010, variabilní symbol: 19061811, specifický symbol: 324001.

Do zprávy pro příjemce uveďte vaše jméno a příjmení.

Termín pro uhrazení kurzovného: 11. 6. 2019

V případě, že se poté rozhodnete rezervaci zrušit z jiného než závažného zdravotního důvodu, bude vám odečten storno poplatek ve výši 50%
z ceny kurzu. Také je možné za sebe najít náhradu.

V případě zrušení ze strany pořadatele vám budou peníze vráceny.

Pokud si s něčím nevíte rady, kontaktujte recepci A centra.

Přihlášky jsou pro tento Program uzavřené

Na lekce je potřeba se přihlásit nejpozději den předem, potom se lekce uzavírá.
Poté je možné se přihlásit pouze telefonicky na 605 253 345.

Aktuality

1. Říjen
Krásný den milé ženy, s radostí vám oznamujeme, že čtvrteční Pilates mění časy už od tohoto čtvrtka...
16. Září
Dobrý den Áčkoví rodiče, jak asi víte, A centrum dlouhodobě podporuje ženy v možnosti volby péče v...
12. Září
Pěkný den :) V září povede lekce Gravidjógy lektorka Katarína Zatovičová.    ...
20. Srpen
Krásný den všem :) S radostí vám přinášíme novinky, které najdete od září v našem repertoáru. 2.9...