SLAVÍME 20 let - slavte s námi

 

Je nám 20 let a chceme slavit spolu s vámi :)

A jak si to spolu můžeme užít? Tak, jak to už znáte…, přijdete k nám, dáte si roibos, zacvičíte, odpočinete a pořídíte něco malého pro radost nebo pro miminko.

A také… připravili jsme si pár programů navíc – nějaké promítání, přednášky a besedy se zajímavými lidmi, výměnný benefiční bazar a občas uděláme něco venku, třeba v prostoru kasáren naproti nám. Na této stránce i v rozvrhu najdete, kdy se akce koná.

Velkou slavící a napůl venkovní akcí bude benefiční Den s Áčkem 28. 9. 2019. Částečně se koná v Kasárnách naproti Áčku s programem přednášek a koncertu. Doprovázet ho bude Den otevřených dveří, na kterém si budete moci zdarma vyzkoušet cvičení pro těhotné i maminky s dětmi. Těšíme se, že budeme slavit spolu s vámi :)

Protože chceme, aby se spolu s námi radovali i druzí, rozhodli jsme se v průběhu celého roku 2019 podporovat jednu rodinu a jeden vznikající film.

  • První je podpora pro Ronju Kubíčkovou a její rodinu. Je to předčasně narozená holčička, které to, že její maminka objevila bonding s nedonošeňátky možná zachránilo život. Nyní je to už 5tiletá holčička, která má ale celou řadu potíží a jak říká její maminka – její maturitou možná bude to, že půjde sama na procházku. Rodina se o ni doma stará, je to velmi náročné a zároveň zázračné, že to dokážou. Skrze naše stránky chceme dát vědět víc lidem o Ronje a její rodině, protože to za stojí. Rozhodli se jít za hlasem svého srdce a nenechají se odradit překážkami.

Rádi bychom rodinu podpořili i finančně. Proto část výdělku ze Dne s Áčkem 28.9. 2019, kdy s vámi chceme slavit, půjde na podporu právě této rodiny.

A možná vymyslíme i další způsoby :)

Darovat jim můžete pochopitelně i vy

  • V průběhu roku 2019 také podporujeme vznik nového filmu "Příběh placenty". Natáčí ho režisérka Pavla Rút Sobotová, v produkci Feel film. Vzniká výhradně z prostředků svých budoucích diváků. Nyní už začalo natáčení. Pokud chcete film podpořit, můžete si v Áčku na recepci zakoupit film „Trojjediná“ od stejné režisérky. Nebo můžete přijít na promítání a následný workshop. První promítání a workshop se bude konat již 30. ledna od 17.00 do 21.00 hodin.

Těšíme se na vás!

Aktuality

21. Leden
Vedle programu, který pro vás každý měsíc víceméně pravidelně připravujeme, jsme domluvili...
31. Prosinec
Milé ženy těhotné i rodičové s dětmi, na vaše přání měníme délku vašich oblíbených tanců. Protancuj...
1. Listopad
Od listopadu je pro vás každé pondělí od 9.00 do 12.00 hodin otevřena herna pro děti a připraveno...
17. Září
Ivana Königsmarková připravila online kurz předporodní přípravy Těhotná v klidu. Dalšími...