SLAVÍME 20 let - slavte s námi

 

Je nám 20 let a chceme slavit spolu s vámi :)

A jak si to spolu můžeme užít? Tak, jak to už znáte…, přijdete k nám, dáte si roibos, zacvičíte, odpočinete a pořídíte něco malého pro radost nebo pro miminko.

A také… připravili jsme si pár programů navíc – nějaké promítání, přednášky a besedy se zajímavými lidmi, výměnný benefiční bazar a občas uděláme něco venku, třeba v prostoru kasáren naproti nám. Na této stránce i v rozvrhu najdete, kdy se akce koná.

​​- 25. 3., 9.00 - 12.00, Příprava přírodní kosmetiky a drogerie pro ženy a miminka, lektorka Alena Thomas (Děláme si to doma sami)

- 27. 3., 17.00 - 21.00, SebeVědomé ženství - cykličnost, menstruace, sexualita, Bc. Kateřina Juřenčáková

- 28. 3., 14.5 - 16.15, Čaj s dulou, Anna Vršník

- 8. 4., 9.30 - 12.30, Mindfulness - Laskavost k sobě i k druhým, Marcela Roflíková Ing., MBA

- 10. 4., 18.00 - 19.30, Příběh placenty, Pavla Rút Sobotová

Velkou slavící a napůl venkovní akcí bude benefiční Den s Áčkem 28. 9. 2019. Částečně se koná v Kasárnách naproti Áčku. Doprovázet ho bude Den otevřených dveří, na kterém si budete moci zdarma vyzkoušet cvičení pro těhotné i maminky s dětmi. Těšíme se, že budeme slavit spolu s vámi :)

Protože chceme, aby se spolu s námi radovali i druzí, rozhodli jsme se v průběhu celého roku 2019 podporovat jednu rodinu a jeden vznikající film.

  • První je podpora pro Ronju Kubíčkovou a její rodinu. Je to předčasně narozená holčička, které to, že její maminka objevila bonding s nedonošeňátky možná zachránilo život. Nyní je to už 5tiletá holčička, která má ale celou řadu potíží a jak říká její maminka – její maturitou možná bude to, že půjde sama na procházku. Rodina se o ni doma stará, je to velmi náročné a zároveň zázračné, že to dokážou. Skrze naše stránky chceme dát vědět víc lidem o Ronje a její rodině, protože to za stojí. Rozhodli se jít za hlasem svého srdce a nenechají se odradit překážkami.

Rádi bychom rodinu podpořili i finančně. Proto část výdělku ze Dne s Áčkem 28.9. 2019, kdy s vámi chceme slavit, půjde na podporu právě této rodiny.

A možná vymyslíme i další způsoby :)

Darovat jim můžete pochopitelně i vy

  • V průběhu roku 2019 také podporujeme vznik nového filmu "Příběh placenty". Natáčí ho režisérka Pavla Rút Sobotová, v produkci Feel film. Vzniká výhradně z prostředků svých budoucích diváků. Nyní už začalo natáčení. Pokud chcete film podpořit, můžete si v Áčku na recepci zakoupit film „Trojjediná“ od stejné režisérky. Nebo můžete přijít na promítání a následný workshop. První promítání a workshop se bude konat již 30. ledna od 17.00 do 21.00 hodin.

Těšíme se na vás!

Aktuality

20. Březen
Milé ženy,   dnes je 20. března, první jarní den letošního roku a my ho chceme s vámi oslavit...
8. Březen
Příjemný víkend vám přejeme z Áčka :) A zveme vás na pár akcí, které se konají v rámci slavení naší...
5. Březen
Srdečně vás zveme na nové lekce jógy pro těhotné, které vede lektorka jógy a zároveň dula Tereza...
1. Březen
Milé těhulky, chceme vás informovat, že porodní asistentka Ivana Königsmarková nebude mít v dubnu a...