SLAVÍME 20 let - slavte s námi

Od května máme brožurku k 20 letům Áčka :)

Vlastním nákladem ji vydala a zasponzorovala zakladatelka Katarína Zatovičová. Vážíme si její práce a moc jí děkujeme, že Áčko podporuje tolik let, a že ho založila.

Pokud byste rádi brožurku tištěnou, můžete si ji přijít vzít v Áčku.

 

Slavíme spolu s vámi :)

A jak si to spolu můžeme užít? Tak, jak to už znáte…, přijdete k nám, dáte si roibos, zacvičíte, odpočinete a pořídíte něco malého pro radost nebo pro miminko.

A také… připravili jsme si pár programů navíc – nějaké promítání, přednášky a besedy se zajímavými lidmi, výměnný benefiční bazar a občas uděláme něco venku, třeba v prostoru kasáren naproti nám. Na této stránce i v rozvrhu najdete, kdy se akce koná.

 

Velkou slavící a napůl venkovní akcí bude benefiční Den s Áčkem. Těšíme se, že budeme slavit spolu s vámi :)

Protože chceme, aby se spolu s námi radovali i druzí, rozhodli jsme se v průběhu celého roku 2019 podporovat jednu rodinu a jeden vznikající film.

  • První je podpora pro Ronju Kubíčkovou a její rodinu. Je to předčasně narozená holčička, které to, že její maminka objevila bonding s nedonošeňátky možná zachránilo život. Nyní je to už 5tiletá holčička, která má ale celou řadu potíží a jak říká její maminka – její maturitou možná bude to, že půjde sama na procházku. Rodina se o ni doma stará, je to velmi náročné a zároveň zázračné, že to dokážou. Skrze naše stránky chceme dát vědět víc lidem o Ronje a její rodině, protože to za stojí. Rozhodli se jít za hlasem svého srdce a nenechají se odradit překážkami.

Rádi bychom rodinu podpořili i finančně. Proto část výdělku ze Dne s Áčkem, půjde na podporu právě této rodiny.

Již realizovaná a rodině odevzdaná podpora je výtěžek z dobročinného bazárku. Velmi děkujeme za podporu všem vám, kdo jste se jakkoliv zúčastnili. :)

A možná vymyslíme i další způsoby :)

Darovat jim můžete pochopitelně i vy

  • V průběhu roku 2019 také podporujeme vznik nového filmu "Příběh placenty". Natáčí ho režisérka Pavla Rút Sobotová, v produkci Feel film. Vzniká výhradně z prostředků svých budoucích diváků. Nyní už začalo natáčení. Pokud chcete film podpořit, můžete si v Áčku na recepci zakoupit film „Trojjediná“ od této režisérky.

Těšíme se na vás!

Aktuality

7. Červen
Hezké páteční ráno :)   Upravili jsme čas přihlašování - nyní se můžete přihlásit přes...
3. Červen
  Kliknutím na obrázek otevřete brožurku a můžete si ji stáhnout. Vlastním nákladem ji ...
27. Květen
Milé ženy, v týdnu 3.6 - 7.6. jsme si pro vás připravili jako dárek slevu 10% na permanentku...
15. Květen
Poslední novinka byla před měsícem a dál ticho po pěšině. Ale opak je pravdou. Máme tak plné ruce...