SLAVÍME 20 let - slavte s námi

 

Je nám 20 let a chceme slavit spolu s vámi :)

A jak si to spolu můžeme užít? Tak, jak to už znáte…, přijdete k nám, dáte si roibos, zacvičíte, odpočinete a pořídíte něco malého pro radost nebo pro miminko.

A také… připravili jsme si pár programů navíc – nějaké promítání, přednášky a besedy se zajímavými lidmi, výměnný benefiční bazar a občas uděláme něco venku, třeba v prostoru kasáren naproti nám. Na této stránce i v rozvrhu najdete, kdy se akce koná.

 

 

Velkou slavící a napůl venkovní akcí bude benefiční Den s Áčkem. Těšíme se, že budeme slavit spolu s vámi :)

Protože chceme, aby se spolu s námi radovali i druzí, rozhodli jsme se v průběhu celého roku 2019 podporovat jednu rodinu a jeden vznikající film.

  • První je podpora pro Ronju Kubíčkovou a její rodinu. Je to předčasně narozená holčička, které to, že její maminka objevila bonding s nedonošeňátky možná zachránilo život. Nyní je to už 5tiletá holčička, která má ale celou řadu potíží a jak říká její maminka – její maturitou možná bude to, že půjde sama na procházku. Rodina se o ni doma stará, je to velmi náročné a zároveň zázračné, že to dokážou. Skrze naše stránky chceme dát vědět víc lidem o Ronje a její rodině, protože to za stojí. Rozhodli se jít za hlasem svého srdce a nenechají se odradit překážkami.

Rádi bychom rodinu podpořili i finančně. Proto část výdělku ze Dne s Áčkem, půjde na podporu právě této rodiny.

Již realizovaná a rodině odevzdaná podpora je výtěžek z dobročinného bazárku. Velmi děkujeme za podporu všem vám, kdo jste se jakkoliv zúčastnili. :)

A možná vymyslíme i další způsoby :)

Darovat jim můžete pochopitelně i vy

  • V průběhu roku 2019 také podporujeme vznik nového filmu "Příběh placenty". Natáčí ho režisérka Pavla Rút Sobotová, v produkci Feel film. Vzniká výhradně z prostředků svých budoucích diváků. Nyní už začalo natáčení. Pokud chcete film podpořit, můžete si v Áčku na recepci zakoupit film „Trojjediná“ od této režisérky.

Těšíme se na vás!

Aktuality

15. Květen
Poslední novinka byla před měsícem a dál ticho po pěšině. Ale opak je pravdou. Máme tak plné ruce...
11. Duben
Můžete se s ním potkat na večerních seminářích, osobních konzultacích nebo celodenním workshopu....
31. Březen
Hnutí za aktivní mateřství každoročně pořádá v Praze Festival o těhotenství, porodu a...
20. Březen
Milé ženy,   dnes je 20. března, první jarní den letošního roku a my ho chceme s vámi oslavit...