Tereza Raw

Člen Teamu

Tereza je certifikovanou lektorkou jógy, gravid jógy a dulou.

S jógou se poprvé potkala ve 12 letech a od té doby se k ní s různou intenzitou přibližovala a oddalovala. Definitivně se v jejím životě usadila roku 2013, kdy u ní došlo k zásadnímu zlomu. Od studia latiny na Ostravské univerzitě jí to zavedlo až do Prahy k výrobě raw dortů – odtud tedy přezdívka Tereza Raw. Zároveň se jí otevřela témata přirozených porodů, ženství a mateřství a u nich už zůstala.

Po dlouhém samostudiu nastoupila roku 2017 do dvouletého výcviku pro duly pod záštitou Českých dul a zároveň do kurzu pro instruktory jógy v Domě jógy. Uvědomila si, že její cesta (nejen) jógy patří ženám, a tak se specializuje na těhotenskou jógu a jógu pro ženy. V návaznosti na to roku 2018 absolvovala kurz gravid jógy pro lektory u Petry Bzirské.

Své lektorské dovednosti a znalosti principů zdravého pohybu neustále prohlubuje v rozšiřujících kurzech a v současnosti se plně připravuje na intenzivní měsíční výcvik ženské tantrické jógy, který proběhne na jaře roku 2020 v samém srdci jógové tradice – v Indii.

Jógu vnímá jako jednu z cest k sobě, cestu bytí v přítomnosti, nelpění, nehodnocení. A také jako způsob, jak se v dnešním rychlém světě nezbláznit :)

V A centru vede lekce: Gravid jóga s dulou

 

www.facebook.com/terezaraw

Aktuality

7. Červen
Hezké páteční ráno :)   Upravili jsme čas přihlašování - nyní se můžete přihlásit přes...
3. Červen
  Kliknutím na obrázek otevřete brožurku a můžete si ji stáhnout. Vlastním nákladem ji ...
27. Květen
Milé ženy, v týdnu 3.6 - 7.6. jsme si pro vás připravili jako dárek slevu 10% na permanentku...
15. Květen
Poslední novinka byla před měsícem a dál ticho po pěšině. Ale opak je pravdou. Máme tak plné ruce...