Tereza Raw

Člen Teamu

Tereza je certifikovanou lektorkou jógy, gravid jógy a dulou.

S jógou se poprvé potkala ve 12 letech a od té doby se k ní s různou intenzitou přibližovala a oddalovala. Definitivně se v jejím životě usadila roku 2013, kdy u ní došlo k zásadnímu zlomu. Od studia latiny na Ostravské univerzitě jí to zavedlo až do Prahy k výrobě raw dortů – odtud tedy přezdívka Tereza Raw. Zároveň se jí otevřela témata přirozených porodů, ženství a mateřství a u nich už zůstala.

Po dlouhém samostudiu nastoupila roku 2017 do dvouletého výcviku pro duly pod záštitou Českých dul a zároveň do kurzu pro instruktory jógy v Domě jógy. Uvědomila si, že její cesta (nejen) jógy patří ženám, a tak se specializuje na těhotenskou jógu a jógu pro ženy. V návaznosti na to roku 2018 absolvovala kurz gravid jógy pro lektory u Petry Bzirské.

Své lektorské dovednosti a znalosti principů zdravého pohybu neustále prohlubuje v rozšiřujících kurzech a v současnosti se plně připravuje na intenzivní měsíční výcvik ženské tantrické jógy, který proběhne na jaře roku 2020 v samém srdci jógové tradice – v Indii.

Jógu vnímá jako jednu z cest k sobě, cestu bytí v přítomnosti, nelpění, nehodnocení. A také jako způsob, jak se v dnešním rychlém světě nezbláznit :)

V A centru vede lekce: Gravid jóga s dulou

 

www.facebook.com/terezaraw

Aktuality

26. Srpen
Pozdní léto nám již ukazuje hojnost svých plodů. Tak si je užívejme, dny jsou ještě letní. Až...
11. Červen
Letní program už je skoro kompletní a můžete si ho prohlédnout na našem webu. Program na...
7. Květen
Od 11.5. se můžete hlásit na naše lekce. Ještě jsou v omezeném režimu, co do množství a počtu osob...
3. Duben
Sdílíme zde skvělou infografiku od Mamila z.s. ke kojení v době pandemie koronaviru. V tomto...