Pavlína Landovská

Člen Teamu

 

 

 

 

Lektorka programů:
Hrajeme si Montessori

Praxe:
K dětem ji to odjakživa přitahovalo, miluje  sport, přírodu, a tak její první zkušenost s dětmi byla trenérská. Trénovala mladší žákyně basketbal. Pracovala v táboře mladých ochránců přírody jako oddílový vedoucí. V roce 1993 se vydala do Británie, kde se kromě hlídání osmileté holčičky věnovala studiu anglického jazyka.

Od dětství  se zajímala o ekologii, zdravý životní styl a osobní rozvoj, a to ji přivedlo na kurzy One Brain u paní Zdeňky Jordánové, u které pokračovala v kurzech mandaly a seznámila se s myšlenou Marie Montessori. Absolvovala všechny Montessori kurzy u paní Štarkové. V roce 2010 se účastnila kurzu „Ho óponopono“, který vedl pan Ihaleakala Hew Len, Ph.D, a od té doby praktikuje tuto metodu v každodenním životě.

V roce 2013  absolvovala kurz Chůvy a Hrajeme si Montessori u Moniky Němcové a od září tohoto roku pracuje jako lektor Hrajeme si Montessori v mateřských centrech.

V roce 2013–2014 absolvovala rekvalifikační kurz Lektor pro práci s rodinou (pro děti 0–6 let), který na jaře zakončila úspěšným složením závěrečných zkoušek.

Má syna Honzíka (2005).


Kontakt:
Tel.: 602 939 070

Aktuality

26. Srpen
Pozdní léto nám již ukazuje hojnost svých plodů. Tak si je užívejme, dny jsou ještě letní. Až...
11. Červen
Letní program už je skoro kompletní a můžete si ho prohlédnout na našem webu. Program na...
7. Květen
Od 11.5. se můžete hlásit na naše lekce. Ještě jsou v omezeném režimu, co do množství a počtu osob...
3. Duben
Sdílíme zde skvělou infografiku od Mamila z.s. ke kojení v době pandemie koronaviru. V tomto...