Pavlína Landovská

Člen Teamu

 

 

 

 

Lektorka programů:
Hrajeme si Montessori

Praxe:
K dětem ji to odjakživa přitahovalo, miluje  sport, přírodu, a tak její první zkušenost s dětmi byla trenérská. Trénovala mladší žákyně basketbal. Pracovala v táboře mladých ochránců přírody jako oddílový vedoucí. V roce 1993 se vydala do Británie, kde se kromě hlídání osmileté holčičky věnovala studiu anglického jazyka.

Od dětství  se zajímala o ekologii, zdravý životní styl a osobní rozvoj, a to ji přivedlo na kurzy One Brain u paní Zdeňky Jordánové, u které pokračovala v kurzech mandaly a seznámila se s myšlenou Marie Montessori. Absolvovala všechny Montessori kurzy u paní Štarkové. V roce 2010 se účastnila kurzu „Ho óponopono“, který vedl pan Ihaleakala Hew Len, Ph.D, a od té doby praktikuje tuto metodu v každodenním životě.

V roce 2013  absolvovala kurz Chůvy a Hrajeme si Montessori u Moniky Němcové a od září tohoto roku pracuje jako lektor Hrajeme si Montessori v mateřských centrech.

V roce 2013–2014 absolvovala rekvalifikační kurz Lektor pro práci s rodinou (pro děti 0–6 let), který na jaře zakončila úspěšným složením závěrečných zkoušek.

Má syna Honzíka (2005).


Kontakt:
Tel.: 602 939 070

Aktuality

11. Červen
Letní program už je skoro kompletní a můžete si ho prohlédnout na našem webu. Program na...
7. Květen
Od 11.5. se můžete hlásit na naše lekce. Ještě jsou v omezeném režimu, co do množství a počtu osob...
3. Duben
Sdílíme zde skvělou infografiku od Mamila z.s. ke kojení v době pandemie koronaviru. V tomto...
14. Březen
Milé ženy, A centrum je od pátku 13.3. 2020 zavřeno do odvolání. Respektujeme tak opatření...