Mgr. Lenka Počtová

Člen Teamu

„Hudba je výmluvnější než všechna slova, zpěvem otevíráme naše srdce, dotýkáme se srdce druhého i nejčistší podstaty v našem nitru. “

 

 

Lektorka programu:

Hlas a zpěv k porodu
 

Miluje hudbu, zpěv, práci s hlasem a tělem, experimentování s rytmem a pohybem, hledá možnosti jak tvořit, poznávat, integrovat a léčit s pomocí hudby a hudební exprese.

Pracuje jako speciální pedagog a muzikoterapeut. Hlavní skupinou, kterou se zabývá, jsou zejména nejmenší děti, ale také dospělí a jejich možnosti osobního rozvoje.

Pracovala pět let jako muzikoterapeut s nejmenšími dětmi v kojeneckém ústavu, vedla kurzy muzikoterapie pro studenty pedagogiky na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy, vedla několik let hudební dílny pro nejmenší děti a rodiče (začala s hudební dílnou Zvoneček v A-centru), vede zážitkové hlasové nebo hudební dílny a muzikofiletické kurzy pro děti, dospělé, pro učitele, pro těhotné maminky, pro ženy atd.

V současné době se věnuje zejména jako maminka svým dětem. Současně pracuje na rozvíjení oboru muzikofiletiky jako tvořivého a zážitkového přístupu v práci s hudbou.

Více informací na www.muzikofiletika.blogspot.cz

Ukázka z koncertu


Kontakt:
mail: lenka.poctova@centrum.cz, tel: 732 626 563

Aktuality

11. Červen
Letní program už je skoro kompletní a můžete si ho prohlédnout na našem webu. Program na...
7. Květen
Od 11.5. se můžete hlásit na naše lekce. Ještě jsou v omezeném režimu, co do množství a počtu osob...
3. Duben
Sdílíme zde skvělou infografiku od Mamila z.s. ke kojení v době pandemie koronaviru. V tomto...
14. Březen
Milé ženy, A centrum je od pátku 13.3. 2020 zavřeno do odvolání. Respektujeme tak opatření...