Mgr. Lenka Počtová

Člen Teamu

„Hudba je výmluvnější než všechna slova, zpěvem otevíráme naše srdce, dotýkáme se srdce druhého i nejčistší podstaty v našem nitru. “

 

 

Lektorka programu:

Hlas a zpěv k porodu
 

Miluje hudbu, zpěv, práci s hlasem a tělem, experimentování s rytmem a pohybem, hledá možnosti jak tvořit, poznávat, integrovat a léčit s pomocí hudby a hudební exprese.

Pracuje jako speciální pedagog a muzikoterapeut. Hlavní skupinou, kterou se zabývá, jsou zejména nejmenší děti, ale také dospělí a jejich možnosti osobního rozvoje.

Pracovala pět let jako muzikoterapeut s nejmenšími dětmi v kojeneckém ústavu, vedla kurzy muzikoterapie pro studenty pedagogiky na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy, vedla několik let hudební dílny pro nejmenší děti a rodiče (začala s hudební dílnou Zvoneček v A-centru), vede zážitkové hlasové nebo hudební dílny a muzikofiletické kurzy pro děti, dospělé, pro učitele, pro těhotné maminky, pro ženy atd.

V současné době se věnuje zejména jako maminka svým dětem. Současně pracuje na rozvíjení oboru muzikofiletiky jako tvořivého a zážitkového přístupu v práci s hudbou.

Více informací na www.muzikofiletika.blogspot.cz

Ukázka z koncertu


Kontakt:
mail: lenka.poctova@centrum.cz, tel: 732 626 563

Aktuality

1. Říjen
Krásný den milé ženy, s radostí vám oznamujeme, že čtvrteční Pilates mění časy už od tohoto čtvrtka...
16. Září
Dobrý den Áčkoví rodiče, jak asi víte, A centrum dlouhodobě podporuje ženy v možnosti volby péče v...
12. Září
Pěkný den :) V září povede lekce Gravidjógy lektorka Katarína Zatovičová.    ...
20. Srpen
Krásný den všem :) S radostí vám přinášíme novinky, které najdete od září v našem repertoáru. 2.9...