Mgr. Lenka Počtová

Člen Teamu

„Hudba je výmluvnější než všechna slova, zpěvem otevíráme naše srdce, dotýkáme se srdce druhého i nejčistší podstaty v našem nitru. “

 

 

Lektorka programů:
Prozpívat se k porodu
Zvoneček

Miluje hudbu, zpěv, práci s hlasem a tělem, experimentování s rytmem a pohybem, hledá možnosti jak tvořit, poznávat, integrovat a léčit s pomocí hudby a hudební exprese.

Pracuje jako speciální pedagog a muzikoterapeut. Hlavní skupinou, kterou se zabývá, jsou zejména nejmenší děti, ale také dospělí a jejich možnosti osobního rozvoje.

Pracovala pět let jako muzikoterapeut s nejmenšími dětmi v kojeneckém ústavu, vedla kurzy muzikoterapie pro studenty pedagogiky na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy, vedla několik let hudební dílny pro nejmenší děti a rodiče (začala s hudební dílnou Zvoneček v A-centru), vede zážitkové hlasové nebo hudební dílny a muzikofiletické kurzy pro děti, dospělé, pro učitele, pro těhotné maminky, pro ženy atd.

V současné době se věnuje zejména jako maminka svým dětem. Současně pracuje na rozvíjení oboru muzikofiletiky jako tvořivého a zážitkového přístupu v práci s hudbou.

Více informací na www.muzikofiletika.blogspot.cz

Ukázka z koncertu


Kontakt:
mail: lenka.poctova@centrum.cz, tel: 732 626 563

Aktuality

7. Červen
Hezké páteční ráno :)   Upravili jsme čas přihlašování - nyní se můžete přihlásit přes...
3. Červen
  Kliknutím na obrázek otevřete brožurku a můžete si ji stáhnout. Vlastním nákladem ji ...
27. Květen
Milé ženy, v týdnu 3.6 - 7.6. jsme si pro vás připravili jako dárek slevu 10% na permanentku...
15. Květen
Poslední novinka byla před měsícem a dál ticho po pěšině. Ale opak je pravdou. Máme tak plné ruce...