Mgr. Lenka Počtová

Člen Teamu

„Hudba je výmluvnější než všechna slova, zpěvem otevíráme naše srdce, dotýkáme se srdce druhého i nejčistší podstaty v našem nitru. “

 

 

Lektorka programu:

Hlas a zpěv k porodu
 

Miluje hudbu, zpěv, práci s hlasem a tělem, experimentování s rytmem a pohybem, hledá možnosti jak tvořit, poznávat, integrovat a léčit s pomocí hudby a hudební exprese.

Pracuje jako speciální pedagog a muzikoterapeut. Hlavní skupinou, kterou se zabývá, jsou zejména nejmenší děti, ale také dospělí a jejich možnosti osobního rozvoje.

Pracovala pět let jako muzikoterapeut s nejmenšími dětmi v kojeneckém ústavu, vedla kurzy muzikoterapie pro studenty pedagogiky na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy, vedla několik let hudební dílny pro nejmenší děti a rodiče (začala s hudební dílnou Zvoneček v A-centru), vede zážitkové hlasové nebo hudební dílny a muzikofiletické kurzy pro děti, dospělé, pro učitele, pro těhotné maminky, pro ženy atd.

V současné době se věnuje zejména jako maminka svým dětem. Současně pracuje na rozvíjení oboru muzikofiletiky jako tvořivého a zážitkového přístupu v práci s hudbou.

Více informací na www.muzikofiletika.blogspot.cz

Ukázka z koncertu


Kontakt:
mail: lenka.poctova@centrum.cz, tel: 732 626 563

Aktuality

26. Srpen
Pozdní léto nám již ukazuje hojnost svých plodů. Tak si je užívejme, dny jsou ještě letní. Až...
11. Červen
Letní program už je skoro kompletní a můžete si ho prohlédnout na našem webu. Program na...
7. Květen
Od 11.5. se můžete hlásit na naše lekce. Ještě jsou v omezeném režimu, co do množství a počtu osob...
3. Duben
Sdílíme zde skvělou infografiku od Mamila z.s. ke kojení v době pandemie koronaviru. V tomto...