Mgr. Kateřina Anna Šrubařová

Člen Teamu
 
„Poděkujme jak děti za jablko a bez výčitek bez pokorné pýchy… že nás měl čas jak rybář rybu v síti.“
 
 
 
 
 
 
 
 
Lektorka těchto programů:
Poradna o kojení
Vše o kojení

Certifikovaná poradkyně při kojení a nošení dětí, lektorka vědomé a aktivní přípravy na mateřství a rodičovství

Žena mnoha směrů a zálib, která profesně propojuje lektorování, překládání a poradenství (chtělo by se říci „podporovatelství“) a svobodně si mezi nimi volí v poměru, který jí v daném čase nejvíce vyhovuje. Studovala primární pedagogiku, angličtinu, maďarštinu a umělecký překlad, vedle toho absolvovala kurzy dramatické výchovy, globálního a rozvojového vzdělávání nebo kritického myšlení. Překládá knížku dětských pohádek, vzdělává skautské vůdce, oslovuje ji unschooling, tanec, udržitelný rozvoj, zdravý životní styl či psychologie. Ráda provází jednotlivce i skupiny na cestě za poznáním. Po narození první dcerky rozšířila pole působnosti o kontaktní rodičovství, nabízí podporu při kojení (certifikát od české laktační ligy i slovenské Mamily), nošení dětí podle metodiky Trageschule, bezplenkové metodě a aktuálně se vrhá do kurzu pro lektory předporodních příprav. S kolegyní dulou vede podpůrnou skupinku při kojení a kontaktním rodičovství. S lektorským kurzem A centra a příchodem druhé dcerky se notně posunula v důvěře v život a sebe sama, respektu k odlišnostem, učí se přijímat řád bytí a je zvědavá, jaké další proměny a odemčené komnaty jí nabízejí dny budoucí.
 

 

Jsem ženou mnoha směrů a zálib, mezi nimiž pluji tak, abych cítila radost a smysl. Už několik posledních let si říkám průvodkyně. Nejčastěji průvodkyně žen s miminky v bříšku, na bříšku i u prsa, ale čím dál více i průvodkyně životem obecně, jak se hlouběji a hlouběji ponořuju do studia psychoterapeutického směru zvaného biosyntéza. Také mám tu čest průvodcovat životem dvě vlastní cácorky, které jsou na oplátku průvodkyněmi mně. Průvodcování v lesní škole je pak návratem ke kořenům, ať už studijních, nebo životních.

Studovala jsem nošení dětí v britské pobočce Trageschule, pravidelně se vzdělávám v laktačním poradenství, absolvovala jsem lektorský kurz A centra, kurzy krizové intervence a mnoho dalších odborných seminářů. Už mnoho let vedu v Praze podpůrnou skupinu při kojení, seberozvojové ženské kruhy, rytmicko-pohybové lekce pro děti a individuální i skupinové kurzy nošení. Největší část mé pracovní náplně momentálně tvoří laktační a přidružené poradenství.Jsem ženou mnoha směrů a zálib, mezi nimiž pluji tak, abych cítila radost a smysl. Už několik posledních let si říkám průvodkyně. Nejčastěji průvodkyně žen s miminky v bříšku, na bříšku i u prsa, ale čím dál více i průvodkyně životem obecně, jak se hlouběji a hlouběji ponořuju do studia psychoterapeutického směru zvaného biosyntéza. Také mám tu čest průvodcovat životem dvě vlastní cácorky, které jsou na oplátku průvodkyněmi mně. Průvodcování v lesní škole je pak návratem ke kořenům, ať už studijních, nebo životních.


Kontakt:
mail: kaspruska@gmail.com, tel: +420 605101221,
web: www.bytsiblizko.cz

Aktuality

4. Leden
   A už se na vás i na vaše bříška a mimča moc těšíme :) Seznamte se se změnami, které u...
30. Listopad
                 Ještě do 8. prosince  nebo do...
7. Listopad
Milé maminky stávající i nastávající :) Máme pro vás v Áčku vytištěné dárkové poukazy! :)  ...
28. Říjen
  Přijímáme objednávky na dřevěné hračky a hry české firmy Detoa.        ...