Novinky v A centru

3. Srpen 2017

Krásné letní dny! Také si je užíváme, a přitom pro vás tvoříme program na podzim. Abyste se měli nač těšit, přinášíme malou pozvánku nejen na nové programy.

Novou lektorkou je v A centru je Zuzana Bergerová. Pravidelně s vámi bude cvičit Hormonální jógu a Hatha jógu vhodnou i pro těhotné. Jejím dnem budou pondělky a začíná 18.9.

Nemáte čas chodit pravidelně? Pro vás je tu jednorázová víkendovka Hormonální jógová terapie. Povede ji Anna Preclíková a kromě září ji zopakuje ještě v říjnu a v listopadu.

Pro rodiče, konkrétně maminky, je tu od 2.10. kurz Jsem máma a je mi fajn. Má celkem 12 dílů a provede vás tématy jako hranice, emoce, zodpovědnost, důvěra v sebe, komunikace, konflikty, láska. Kurz vede Petra Hanelová.

6. Červenec 2017

Již tradičně pro vás máme zvýhodněnou nabídku pronájmů přes léto. Pro více informací či rezervaci kontaktujte Katku Vyšatovou.

 

Ceník pronájmů prostor najdete také zde.

Těšíme se na vás a přejeme vám příjemné předletní dny :)

Tým A centra.

15. Květen 2017

Těšíme tam a těšíme se na setkání s vámi na festivalu! V Praze festival trvá od pondělka 15. května do neděle 21. května a je nabitý inspirací. Letošním tématem je: 40 týdnů? Každý porod má svůj pravý čas.

 

Vaše A centrum :)

14. Květen 2017

A centrum, o.p.s. hledá nové členy Dozorčí rady organizace​, ideálně se zkušeností s vedením účetnictví neziskových organizací či účetnictvím malých firem, s rozpočty organizací či s právním vzděláním. Své životopisy zasílejte nebo v případě dotazů kontaktuje přímo ředitelku organizace na mail: vladka.vokurkova@acentrum.eu

10. Květen 2017

Milé nastávající maminky,

naše skvělé porodní asistentky Ivana Kónigsmarková a Natálka Sedlická budou během června na Mezinárodní konferenci v Kanadě. To je také důvod, proč je pauza v průběhu červnového kurzu Předporodní přípravy Ivany Königsmarkové. Prosím, počítejte dobře, abyste stihly kurz vychodit před porodem.

Poradny porodních asistentek Marie Vnoučkové úterý 9.00 - 12.00, Věry Novákové pátek 13.00 - 18.00 a Milady Barešové pátek 13.00 - 18.00 zůstávají v provozu.

Pro zájemkyně o kurzy předporodní přípravy jsme na dobu nepřítomnosti porodních asistentek připravili předporodní kurz Tři předporodní večery vedený dvěma dulami. Můžete ho absolvovat samy nebo s partnerem.

22. Duben 2017

A centrum, o.p.s. hledá muže nebo ženu na pozici ekonom/účetní. Možná práce z domova. Vhodné jako přivýdělek pro rodiče na rodičovské dovolené. Nástup možný ihned. Zájemci prosím, kontaktujte nás nebo zasílejte své životopisy přímo do rukou ředitelky organizace na mail:vladka.vokurkova@acentrum.eu. Těšíme se na spolupráci.

21. Duben 2017
Naše lektorky se na Vás těší v MediaKlubu Spálená, Spálená 8, Praha 1. Festival o těhotenství, porodu a rodičovství proběhne ve dnech 15.5.-21.5. 2017.
 
 
Celý program festivalu najdete zde.
 
13. Duben 2017

Dnes jsme se dozvěděli z Respektu báječnou zprávu, tak vám ji hned zatepla přinášíme. Kasárna naproti Áčku ožijí kulturou. Otevření je plánováno už brzy. Těšíme se, že nové dění přinese víc života do Karlína. Zde najdete odkaz na článek online, plné znění je v časopisu Respekt.

11. Duben 2017

Již dvanáctým rokem se A centrum připojuje ke Světovému týdnu respektu k porodu a i letos se stalo partnerem Festivalu o těhotenství, porodu a rodičovství. Více naleznete na www.respektkporodu.cz, podpořit festival můžete také na Hithitu.

4. Duben 2017

Přijďte si k nám pro bylinné masti, oleje a tinktury malé české rodinné firmy Dr. Dudek.

Kosmetika je vyráběna podle původních tradičních receptur a rukodělných technologií výhradně z biologicky aktivních přírodních látek. Kosmetika Dr. Dudka je zcela bez chemických přísad, konzervace je prováděna pouze bylinnými silicemi a vitamíny.

Mezi produkty naleznete například třezalkový olej vhodný na masáž hráze, hojení jizev, popáleniny, obklady proti kašli a masáže, propolisovou tinkturu a mast, kostivalové mazání, kostivalovou, konopnou a měsíčkovou mast a další. 

>>>Chci si stáhnout leták a omrknout výrobky

Aktuality

3. Srpen
Krásné letní dny! Také si je užíváme, a přitom pro vás tvoříme program na podzim. Abyste se měli...
4. Červen
Již tradičně pro vás máme zvýhodněnou nabídku pronájmů přes léto. Pro více informací či rezervaci...
15. Květen
Těšíme tam a těšíme se na setkání s vámi na festivalu! V Praze festival trvá od pondělka 15....
8. Květen
Milé nastávající maminky, naše skvělé porodní asistentky Ivana Kónigsmarková a Natálka Sedlická...