Novinky v A centru

21. Květen 2018

Zásady zpracování – ochrana osobních údajů

Pokud jste našim zákazníkem, odběratelem novinek nebo návštěvníkem webu, svěřujete nám své osobní údaje. My zodpovídáme za jejich ochranu a zabezpečení. Seznamte se, prosím, s ochranou osobních údajů, zásadami a právy, které máte v souvislosti s GDPR (Nařízení o ochraně osobních údajů).

Kontaktní údaje:

Pokud se na nás budete chtít v průběhu zpracování obrátit, můžete nás kontaktovat na tel. čísle:  605 253 345 nebo na e-mail: info@acentrum.eu

Rozsah osobních údajů a účely zpracování:

  • Poskytování služeb, plnění smlouvy

    Vaše osobní údaje v rozsahu jméno, telefonní číslo, email potřebujeme k plnění smlouvy (k přihlášení na program, k zaslání přístupu do aplikace, dodání zboží apod.)

  • Vedení účetnictví

    Vaše osobní údaje – fakturační údaje nezbytně potřebujeme, abychom vyhověli zákonné povinnosti pro vystavování a evidenci daňových dokladů, pokud po nás budete chtít vystavit fakturu

  • Marketing – zaslání newsletterů

    Vaše osobní údaje (email a jméno) potřebujeme pro zaslání obchodních sdělení, o který jste projevili zájem. Tento souhlas je možné kdykoli odvolat pomocí odhlašovacího odkazu.

Vaše osobní údaje si ponecháme po dobu běhu promlčecích lhůt, pokud zákon nestanoví delší dobu k jejich uchování nebo jsme v konkrétních případech neuvedli jinak.

 

Zabezpečení a ochrana osobních údajů

Chráníme osobní údaje v maximální možné míře pomocí moderních technologií, které odpovídají stupni technického rozvoje. Přijali jsme opatření, které znemožňují zneužití, poškození nebo zničení vašich osobních údajů.

 

Vaše práva v souvislosti s ochranou osobních údajů

V souvislosti s ochranou osobních údajů máte řadu práv. Pokud budete některého z nich využít, prosím, kontaktujte nás prostřednictvím emailu: info@acentrum.eu.

Máte právo na informace, přístup k nim, právo na doplnění či změnu údajů, právo na omezení rozsahu osobních údajů, právo na přenositelnost a výmaz osobních údajů. Máte právo na podání stížnosti či odhlášení ze zasílání newsletterů a obchodních sdělení.

 

Mlčenlivost

Dovolujeme si Vás ujistit, že naší zaměstnanci i spolupracovníci, kteří budou zpracovávat Vaše osobní údaje, jsou povinni zachovávat mlčenlivost o osobních údajích i o bezpečnostních opatřeních, jejichž zveřejnění by ohrozilo zabezpečení Vašich osobních údajů. Tato mlčenlivost přitom trvá i po skončení závazkových vztahů s námi. Bez Vašeho souhlasu nebudou Vaše osobní údaje vydány žádné jiné třetí straně.

9. Květen 2018

Milé ženy, 

na STRP se můžete v krátkém čase seznámit s mnoha tématy okolo porodu, těhotenství a rodičovství. Degustační menu je velmi široké, ochutnávat můžete tady. A prozradíme Vám, že každý den po obědě si můžete také přijít zacvičit s některou z našich lektorek. Těšíme se na Vás. (Lucka) 

7. Květen 2018

Kurzy Ivany Königsmarkové začínající od června najdete na webu. Pozor! V letních měsících pondělní lekce začínají o půl hodiny později. Odpolední tedy od 15.00, večerní lekce od 18.00 hodin.

Těšíme se na vás u nás :)

4. Květen 2018

A centrum, Váš průvodce těhotenstvím a rodičovstvím, o.p.s. hledá do svého týmu nového kolegu – kolegyni na pozici PR pracovníka a fundraisera

Vaší náplní práce bude:

1. Spolupráce na kampani k 20. výročí organizace

2. Produkce a účast na propagačních akcích A centra, včetně aktivního vyhledávání těchto příležitostí

3. Vytvoření strategie a prezentačního materiálu pro komunikace se ziskových sektorem

4. Vyhledávání nových grantových příležitostí, včetně psaní grantů, dotací, apod.

5. Úzká spolupráce s ředitelkou organizace

 

Forma: homeoffice, práce na dohodu nebo OSVČ

Rozsah: O,1 úvazek

Vhodné pro studenty nebo rodiče na rodičovské dovolené

Zkušenosti s danou problematikou vítány

 

Odměna:

8% z každé přidělené dotace

150 Kč/hod

3. Květen 2018

Saša Masnerová má za sebou operaci kolene, užívá si lázně a od 1. 6. se na Vás znovu těší. My se na ni těšíme moooc :) Objednávat se na kraniosakrální terapii můžete přes sms na 728 777 376. Více info tady https://goo.gl/KupYja

12. Duben 2018

Milé ženy,

připravily jsme pro vás další lekce oblíbené jógy pro těhotné (nejen), tentokrát každé pondělí od 10 do 11 hodin.

Těšit se na vás bude lektorka Jana Votípková, srdečně ji vítáme v týmu A centra!

Doufáme, že vám cvičení přinese hodně pohody :)

Áčko

21. Březen 2018

Vše, co muži chtějí vědět o těhotenství, porodu a péči o miminko, ale koho by se měli ptát? Nejlepší může být ocitnout se ve společnosti mužů v podobné situaci. Potom se snáze kladou otázky, sdílejí obavy a pochybnosti, ale i radostná očekávání a ambice.

Seminář Muž u porodu nabízí ryze mužský pohled na věc. Pořádá Liga otevřených mužů. Již 10.4. v A centru.

 

Další akce LOMu v A centru:

16.5. Aktivní otcovství aneb "Tátou na roztrhání"

29.5. Emoční manuál pro muže

21. Březen 2018

Dubnový program už je nějakou dobu na webu, ale právě dnes v něm přibyla ještě jedna novinka a tou je 1 lekce Cvičení pro miminka zdarma. Opět ji povede studentka lektorského kurzu.

Těšíme se na vás :)

Áčko

23. Únor 2018

Milé ženy, muži, rodiče,
jsme rádi, že k nám do Áčka chodíte a vážíme si vaší důvěry.
Máme pro vás důležitou zprávu.
Chceme dál pokračovat v tom co děláme, stejně kvalitně a ve stejném rozsahu. A z tohoto důvodu jsme po osmi letech, během kterých se ceny všeho docela zvýšily, aktualizovali a upravili naše ceny. Naše složenky se samy nezaplatí a spoléhat se na dotace vždycky bylo a bude nejisté.
Je nám jasné, že s dětmi je každá koruna dobrá, takže jsme hledali zlatou střední cestu. Tak, aby to pro nás i pro vás bylo přijatelné. Věříme, že jsme ji našli. Prohlédněte si náš nový ceník.
Děkujeme za pochopení a těšíme se na viděnou,
Vaše Áčko.

21. Únor 2018

Alexandra Masnerová nebude ze zdravotních důvodů ordinovat od 16.2. do 31.5.2018. Kontakt pro objednání na červen najdete tady

Aktuality

17. Květen
Zásady zpracování – ochrana osobních údajů Pokud jste našim zákazníkem, odběratelem novinek nebo...
9. Květen
Milé ženy,  na STRP se můžete v krátkém čase seznámit s mnoha tématy okolo porodu, těhotenství...
7. Květen
Kurzy Ivany Königsmarkové začínající od června najdete na webu. Pozor! V letních měsících pondělní...
4. Květen
A centrum, Váš průvodce těhotenstvím a rodičovstvím, o.p.s. hledá do svého týmu nového kolegu –...