Novinky v A centru

17. Červenec 2018

Opět po roce u nás bude přednášet o očkování vzácný host, MUDr. Ludmila Eleková.

Zveme vás na přednášku Očkování - poruchy vývoje a imunity u dětí, která se uskuteční již příští úterý 24. 7.

10. Červenec 2018
Katarína Zatovičová, zakladatelka a lektorka A centra vás zve do Egyptské Hurghady k Rudému moři na své dva nové seberozvojové semináře, které vznikly ve spolupráci s Angels Studiem a propojily se tak s projektem "Duše ve spojení s Tělem".
 
Tajemství ženského pánevního dna v termínu 22.9. - 3.10. 2018 a Žít v souladu s rytmem roku v termínu 3.10. - 13.10. 2018.
8. Červenec 2018

Ivana Königsmarková připravila online kurz předporodní přípravy Těhotná v klidu. Dalšími průvodci v tomto kurzu jsou Marie Vnoučková, Martin Jára, Kristina Neubertová Zemánková a MUDr. Václav Kozák.

Pokud se na vás třeba nedostalo na "živém" kurzu, tohle je dobrá možnost, jak dostat kvalitní infpormace k porodu, šestinedělí a péči o miminko.

Více informací a možnost kurz zakoupit najdete zde.

Ať se vám líbí!

30. Červen 2018

Tato pomůcka vychází z praxe Prenatální terapie a Přípravy na porod
Patrika Bálinta s úpravou porodních asistentek Lucie Kašové a Evy Hendrych Lorenzové.

Kolečko vás provede celým těhotenstvím z pohledu dítěte, maminky a taky tatínka. Pomůže rodině lépe se orientovat a ukázat, že toto období je přirozenou součástí života, která připravuje rodinu na porod a následně na celý život.

Kolečko je určeno nejen pro rodinu, ale i porodní asistentky, duly, lékaře a pro všechny, kteří pečují o rodinu v průběhu těhotenství.

Koupíte v Áčku na recepci za 130,- Kč.

Kolečko jsme spolu s některými z vás pokřtili v Áčku 19. června.

      

31. Květen 2018

Milí příznivci Áčka,

nabízíme vám v létě snížené ceny pronájmu - celého Áčka, nebo jednotlivých sálů, a masérny. V létě je možné si Áčko pronajmout i ve všední dny, protože pravidelná cvičení jsou jen v pondělí, ve středu a ve čtvrtek.

Je tedy možné si pronajmout víkend i s celým pátkem nebo v týdnu úterý.

Ceník letních pronájmů najdete zde.

 

Těšíme se na vás :)

21. Květen 2018

Zásady zpracování – ochrana osobních údajů

Pokud jste našim zákazníkem, odběratelem novinek nebo návštěvníkem webu, svěřujete nám své osobní údaje. My zodpovídáme za jejich ochranu a zabezpečení. Seznamte se, prosím, s ochranou osobních údajů, zásadami a právy, které máte v souvislosti s GDPR (Nařízení o ochraně osobních údajů).

Kontaktní údaje:

Pokud se na nás budete chtít v průběhu zpracování obrátit, můžete nás kontaktovat na tel. čísle:  605 253 345 nebo na e-mail: info@acentrum.eu

Rozsah osobních údajů a účely zpracování:

  • Poskytování služeb, plnění smlouvy

    Vaše osobní údaje v rozsahu jméno, telefonní číslo, email potřebujeme k plnění smlouvy (k přihlášení na program, k zaslání přístupu do aplikace, dodání zboží apod.)

  • Vedení účetnictví

    Vaše osobní údaje – fakturační údaje nezbytně potřebujeme, abychom vyhověli zákonné povinnosti pro vystavování a evidenci daňových dokladů, pokud po nás budete chtít vystavit fakturu

  • Marketing – zaslání newsletterů

    Vaše osobní údaje (email a jméno) potřebujeme pro zaslání obchodních sdělení, o který jste projevili zájem. Tento souhlas je možné kdykoli odvolat pomocí odhlašovacího odkazu.

Vaše osobní údaje si ponecháme po dobu běhu promlčecích lhůt, pokud zákon nestanoví delší dobu k jejich uchování nebo jsme v konkrétních případech neuvedli jinak.

 

Zabezpečení a ochrana osobních údajů

Chráníme osobní údaje v maximální možné míře pomocí moderních technologií, které odpovídají stupni technického rozvoje. Přijali jsme opatření, které znemožňují zneužití, poškození nebo zničení vašich osobních údajů.

 

Vaše práva v souvislosti s ochranou osobních údajů

V souvislosti s ochranou osobních údajů máte řadu práv. Pokud budete některého z nich využít, prosím, kontaktujte nás prostřednictvím emailu: info@acentrum.eu.

Máte právo na informace, přístup k nim, právo na doplnění či změnu údajů, právo na omezení rozsahu osobních údajů, právo na přenositelnost a výmaz osobních údajů. Máte právo na podání stížnosti či odhlášení ze zasílání newsletterů a obchodních sdělení.

 

Mlčenlivost

Dovolujeme si Vás ujistit, že naší zaměstnanci i spolupracovníci, kteří budou zpracovávat Vaše osobní údaje, jsou povinni zachovávat mlčenlivost o osobních údajích i o bezpečnostních opatřeních, jejichž zveřejnění by ohrozilo zabezpečení Vašich osobních údajů. Tato mlčenlivost přitom trvá i po skončení závazkových vztahů s námi. Bez Vašeho souhlasu nebudou Vaše osobní údaje vydány žádné jiné třetí straně.

9. Květen 2018

Milé ženy, 

na STRP se můžete v krátkém čase seznámit s mnoha tématy okolo porodu, těhotenství a rodičovství. Degustační menu je velmi široké, ochutnávat můžete tady. A prozradíme Vám, že každý den po obědě si můžete také přijít zacvičit s některou z našich lektorek. Těšíme se na Vás. (Lucka) 

7. Květen 2018

Kurzy Ivany Königsmarkové začínající od června najdete na webu. Pozor! V letních měsících pondělní lekce začínají o půl hodiny později. Odpolední tedy od 15.00, večerní lekce od 18.00 hodin.

Těšíme se na vás u nás :)

4. Květen 2018

A centrum, Váš průvodce těhotenstvím a rodičovstvím, o.p.s. hledá do svého týmu nového kolegu – kolegyni na pozici PR pracovníka a fundraisera

Vaší náplní práce bude:

1. Spolupráce na kampani k 20. výročí organizace

2. Produkce a účast na propagačních akcích A centra, včetně aktivního vyhledávání těchto příležitostí

3. Vytvoření strategie a prezentačního materiálu pro komunikace se ziskových sektorem

4. Vyhledávání nových grantových příležitostí, včetně psaní grantů, dotací, apod.

5. Úzká spolupráce s ředitelkou organizace

 

Forma: homeoffice, práce na dohodu nebo OSVČ

Rozsah: O,1 úvazek

Vhodné pro studenty nebo rodiče na rodičovské dovolené

Zkušenosti s danou problematikou vítány

 

Odměna:

8% z každé přidělené dotace

150 Kč/hod

3. Květen 2018

Saša Masnerová má za sebou operaci kolene, užívá si lázně a od 1. 6. se na Vás znovu těší. My se na ni těšíme moooc :) Objednávat se na kraniosakrální terapii můžete přes sms na 728 777 376. Více info tady https://goo.gl/KupYja

Aktuality

17. Červenec
Opět po roce u nás bude přednášet o očkování vzácný host, MUDr. Ludmila Eleková. Zveme vás na...
10. Červenec
Katarína Zatovičová, zakladatelka a lektorka A centra vás zve do Egyptské Hurghady k Rudému...
30. Červen
Tato pomůcka vychází z praxe Prenatální terapie a Přípravy na porod Patrika Bálinta s...
17. Červen
Ivana Königsmarková připravila online kurz předporodní přípravy Těhotná v klidu. Dalšími průvodci v...